Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to EMO

23. 1. 2008

EMO Boys                   

EMO Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.

EMO Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.

Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní.

EMO Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...

EMO Girls

Emo girl je holka,která se oblíká v emo stylu, má emo(cionální) osobnost a poslouchá emo hudbu-stručně řečeno.

Emo girls se vodí rády za ruce s ostatníma emo girls a emo boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako emo boys se vám nechtějí dívat do očí.

Emo girl má velmi vlasy,střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického emo střihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou.Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část do obličeje zakrývána a proto, že emo girls mají sklon být plaché,záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej.Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.

Hodně emo girls jsou vegetariánkami nebo vegankami.Ačkoli se hodně z nich obléká jen v emo stylu,je hodně emo girls smutných,pláče,píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí.Všechno tohle schovávají nošením náramků a řetězů veselých barev.Jejich oblečení spočívá v těsných džínách,obrácených a barených tričkách,někdy doplněné šálou.Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků.Ale co emo girls skutečně nemají rády je,když si je pletete s goth.Emo a goth jsou velmi rozdílné.

Na první pohled vypadají emo girls smutně a zcela zatraceně a stejně jako emo boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívají do očí.Jinak emo girls milujou když se k sobě emo boys mají....